ow,document,'//static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');

Rekomendacje

Nie lubimy się sami przechwalać, jacy jesteśmy fantastyczni i jak genialny materiał tworzymy, bo sami pomijamy takie teksty na stronach innych firm. Czymś jednak powinniśmy Cię przekonać do naszych usług, skoro się jeszcze nie znamy. Postanowiliśmy poprosić o rekomendacje naszych klientów. Oto one:

 

„Z przyjemnością rekomenduję firmę CrazyCopter do wszelkich realizacji fotograficznych i filmowych z powietrza.

Z usług Pana Andrzeja korzystamy regularnie i doceniamy nie tylko kunszt operatorski i poczucie estetyki, ale również pełne zrozumienie naszych potrzeb oraz elastyczność i terminowość wykonywanych prac. Pan Andrzej każde zlecenie traktuje z należytą uwagą, wyczekując odpowiedniej pory dnia (a czasem i nocy) i najbardziej optymalnych warunków atmosferycznych do pokazania fotografowanych obiektów w najlepszym świetle. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych wspólnych projektów i realizacji w kolejnych latach.”

Michał Stępień, Savills

 

„Zespół CrazyCopter w ramach naszej współpracy przygotował film dotyczący sprzedawanego portfela nieruchomości biurowych. Zlecenie polegało na dostarczeniu zestawu ujęć filmowych z drona oraz ich montażu według przedstawionego scenariusza z podkładem lektorskim.

Ostateczny materiał przekroczył nasze oczekiwania i pozwolił przedstawić sprzedawany produkt w innowacyjny i ciekawy sposób. W trakcie przygotowywania materiału, pracownicy CrazyCopter wykazali się bardzo dużą responsywnością, pomysłowością oraz przede wszystkim cierpliwością przy produkcji wideo.  Z chęcią skorzystamy z usług firmy CrazyCopter przy podobnych projektach.”

Konrad Heidinger
Senior Financial Analyst, Capital Markets
Knight Frank Sp. z o.o.

 

„Na firmę Crazy Copter trafiliśmy przypadkiem, ale już po pierwszym zamówieniu zdecydowaliśmy się na stałą współpracę. To najlepsi operatorzy UAV jakich spotkaliśmy.  Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia zarówno Andrzeja jak i Alicji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę CrazyCopter jako wykonawcę ujęć lotniczych.”

Maciej Kozioł, REDdot

 

„Podczas realizacji klipu reklamowego, poszukiwaliśmy sprawnego i – co ważne – licencjonowanego pilota drona, który byłby w stanie filmować w trudnych warunkach. Andrzej Budnik nie tylko stanął na wysokości zadania, ale okazał się szybki, mobilny i skuteczny. Słowem: miał wszelkie pozwolenia,  nie rozbił się latając kilka metrów od ściany drapacza chmur, nie miał problemu z pracą w nocy i dojechał na czas na każdą z umówionych sesji. Na koniec otrzymaliśmy fantastyczny materiał w rozdzielczości 4K.”

David Kaszlikowski, Vertical Vision Film Studio

 

„Z najwyższą przyjemnością rekomenduję niniejszym usługi firmy CrazyCopter w zakresie realizacji fotografii lotniczych z drona. W czasie trwającej od czerwca 2016 roku współpracy wykonawca rzetelnie i terminowo wywiązywał się z podjętych zobowiązań, dostarczając zgodne ze specyfikacją zamówienia zdjęcia dokumentujące nieruchomości zlokalizowane w różnych zakątkach Polski.  Szczególnie warte podkreślenia są wysoki poziom komunikacji oraz kompetencje interpersonalne pozwalające na osiągnięcie założonych przez zleceniodawcę rezultatów bez konieczności stałego zaangażowania podczas realizacji projektu.

Wszystkim przyszłym klientom firmy CrazyCopter gratuluję dokonania najlepszego możliwego wyboru wykonawcy.”

Piotr Borkowski, fotograf wnętrz

 

„Poznałem zespół CrazyCopter przy realizacji sesji dla klienta, który dodatkowo oczekiwał zdjęć i filmów z drona, obiektów znajdujących się na terenie Krakowa. Zdecydowałem się na tę współpracę przede wszystkim ze względu na dobry i szybki kontakt, bezproblemowe załatwienie pozwoleń na lot oraz elastyczność pod względem terminu wykonania zlecenia. Materiał został wykonany profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa lotu. W przyszłości na pewno ponownie skorzystam z usług tej firmy.”

Piotr Krajewski, fotograf architektury