Filmowanie dronem – nieruchomości, reklamy, filmy, eventy i śluby

REEL 2016 – filmowanie dronem różnych dziedzin działalności zebrane w jednym filmie.

Ujęcia dronowe do testu Hondy Civic X Type R dla redakcji Moto.pl

Ujęcia dronowe dla nowego Jeep’a Compass na potrzeby moto testu redakcji Gazeta.pl

REEL 2017 – filmowanie z drona nieruchomości dla deweloperów, zarządców i właścicieli nieruchomości.

Wideo reklamowe dla biurowca Quadro w Poznaniu. Krótka reklama pokazująca zalety lokalizacyjne i konstrukcyjnego nowoczesnego biurowca w okolicy poznańskiego Starego Rynku. Wideo to zawiera bardziej skomplikowane animacje bazujące na ujęciach lotniczych z drona. Całość wykonania: CrazyCopter.
Wideo reklamowe dla nowopowstałego Osiedla Gama na warszawskim Targówku. Krótka realizacja wideo pokazująca największe zalety lokalizacyjne i konstrukcyjnego nowoczesnego osiedla w Warszawie zawierająca animacje i ujęcia lotnicze. Całość wykonania: CrazyCopter.

Lokale usługowe na Osiedlu Gama na warszawskim Targówku filmowane dronem.

Filmowa reklama z drona “Osiedla 360” w Warszawie w dzielnicy Gocław.



Filmowanie dronem na potrzeby filmu historycznego o twierdzy warownej w Srebrnej Górze i o Zamku w Grodnie. Materiał realizowany na potrzeby serii historycznych filmów o Skarbach Polski emitowanej w telewizji HISTORY. Do obejrzenia na cyfrowych platformach telewizyjnych. Naszym zadaniem było wykonanie ujęć wideo z drona do tych produkcji.

Filmowanie dronem na potrzeby wideo korporacyjnego na stronę internetową dla jednej z najwiekszych kancelarii prawnych w Polsce – Kancelarii Radzikowski Szubielska (dawniej Chadbourne&Parke).

Zdjęcia lotnicze naszego autorstwa w klipie ślubnym z Baranowa Sandomierskiego.

One day in Australia to historia naszej podróży po Australii opowiedziana w jeden dzień – piękne ujęcia lotnicze z drona, timelpasy i ujęcia z kamery stacjonarnej!

Grecja pod żaglami, czyli filmowanie dronem żaglówki dla firmy czarterującej jachty w Grecji.

Film promocyjny dla miasta Kraków, do którego nagrywaliśmy ujęcia z drona. Cała akcja była jak do tej pory największą akcją promocyjną organizowaną przez polskie miasto i w całości opartą na twórcach internetowych. Montaż wideo: Paulina Wierzgacz.

Spot wizerunkowy dla White House – luksusowego obiektu w Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej.

Wrocław Europejska Stolica Kultury 2016 – spot dokumentujący imprezę #MOSTYwro, w ramach uroczystości odsłonięcia programu ESK Wrocław 2016.
Spot, który został udostępniony na Facebook’u ponad 1000 razy w ciągu 24h od publikacji, a obecnie wyświetlony jest już przez ponad 100 tys. osób. Jest to też jak do tej pory największa produkcja dronowa w Europie:
www.Facebook.com/Wroclaw2016/videos

Kierunek (Kulturalna) Stolica Wrocław 2016 – spot dokumentujący koncert Andrea Boccheliego w ramach uroczystości odsłonięcia programu ESK Wrocław 2016.

Ujęcia lotnicze do vlogów Krzyśka Gonciarza.

Ujęcia lotnicze do filmu korporacyjnego firmy Siarkopol, Grupa Azoty.

Pierwszy raz w Polsce dostarczyliśmy dronem posiłek. Na zlecenie PizzaPortal.pl nasz największy dron przewiózł ważący 2kg #OdlotowyLunch w Warszawie przy Moście Poniatowskiego. Informacje na temat tego wydarzenia były szeroko komentowane w Internecie i pojawiły się we wszystkich największych portalach. Więcej szczegółów z wydarzenia tutaj.